Kaspersky Endpoint Security for business ADVANCED

Надійний захист і розширені можливості керування IT-середовищем

 • Засоби системного адміністрування
 • Моніторинг уразливостей та інсталяція виправлень
 • Багаторівневий захист, включно із шифруванням
 • Інструменти контролю робочих місць
 • Контроль і захист мобільних пристроїв
 • Централізоване керування системою захисту

Корпоративні IT-середовища стали складними як ніколи. Водночас хакери та кіберзлочинці використовують дедалі складніші методи атаки на організації будь-якого розміру. За відсутності адекватних заходів з IT-безпеки та керування нею організації виявляються беззахисними перед новими загрозами. Kaspersky Endpoint Security for business - ADVANCED надає високоефективні технології та інструменти IT-безпеки для побудови системи багаторівневого захисту. Технології сканування мережі на наявність уразливостей і керування інсталяцією виправлень усувають уразливості в операційних системах і програмах, а технологія шифрування даних забезпечує захист конфіденційної бізнес-інформації в разі втрати ноутбука чи спроби несанкціонованого доступу до даних.

 • Ефективне керування IT-системами

  У сучасних складних корпоративних IT-середовищах великий обсяг повсякденних завдань із керування системами може стати серйозною проблемою. Kaspersky Lab пропонує функції керування системами, які автоматизують широкий діапазон завдань адміністрування та забезпечення безпеки, а також спрощують керування IT-середовищем. Адміністратор дістає повне уявлення про IT-мережі й може контролювати декілька функцій адміністрування та забезпечення безпеки з єдиної інтегрованої консолі для керування системами та безпекою.

 • Моніторинг уразливостей і керування інсталяцією виправлень

  Оскільки уразливості в операційних системах і програмах стали одним із найпоширеніших шляхів проникнення кіберзлочинців у корпоративні мережі, Kaspersky Lab розробила технології для автоматичного сканування на наявність уразливостей, керування поширенням та інсталяцією виправлень. Адміністратор отримує централізований контроль за оцінкою уразливостей і поширенням останніх виправлень, що зменшує ризик загроз.

 • Запобігання втраті конфіденційної інформації

  Втрата ноутбука або мобільного пристрою може призвести до потрапляння конфіденційних даних до третіх осіб. Гнучкі можливості шифрування даних допомагають застосовувати шифрування на рівні файлів, папок, дисків і знімних пристроїв. Шифрування даних легко налаштовується, а для керування може використовуватися та сама консоль, що й для усіх інших технологій Kaspersky Lab для захисту робочих місць, які діють у мережі.

 • Багаторівневий захист робочих станцій і периметра мережі

  Kaspersky Lab забезпечує найкращий у своєму класі багаторівневий захист від шкідливого ПЗ та атак для настільних комп'ютерів і ноутбуків Windows, Mac і Linux, а також для файлових серверів Windows і Linux, захищаючи їх від відомих, невідомих і складних загроз. Контроль програм, Контроль пристроїв і Веб-Контроль доповнюють ці технології на настільних комп'ютерах і ноутбуках. Потужні інструменти контролю допомагають керувати запуском програм, блокувати використання несанкціонованих знімних пристроїв і застосовувати політики доступу до Інтернету.

 • Безпека мобільних пристроїв

  Надійні технології безпеки мобільних пристроїв забезпечують захист популярних платформ мобільних пристроїв від шкідливого ПЗ, фішингових атак, спаму та інших загроз. Крім того, надаючи доступ до функцій керування мобільними пристроями (Mobile Device Management, MDM) і керування мобільними програмами (Mobile Application Management, MAM) через єдиний інтерфейс, Kaspersky Endpoint Security for business - ADVANCED заощаджує час і спрощує розгортання універсальних політик безпеки мобільних пристроїв.

 • Централізоване керування IT-інфраструктурою та її безпекою

  Рішення Kaspersky Endpoint Security for business - ADVANCED містить єдину консоль керування Kaspersky Security Center, яка дає змогу централізовано адмініструвати захисні рішення Kaspersky Lab, забезпечуючи просте та зручне керування системою IT-безпеки. Інтеграція з популярними продуктами SIEM (системи керування даними та інцидентами безпеки) – HP ArcSight і IBM QRadar – дає можливість виконувати моніторинг корпоративних систем у режимі реального часу.

Надійний захист робочих місць, широкі можливості керування системами та єдина консоль керування.

 • Захист робочих станцій*

  Багаторівневий захист
  В останній версії антивірусного ядра Kaspersky Lab сигнатурні методи захисту поєднуються з евристичним аналізом, проактивним захистом і хмарними технологіями, що дозволяє захистити організацію від відомих, новітніх і комплексних загроз. Захист розповсюджується на робочі станції та ноутбуки Mac, Linux і Windows.

  Ефективне оновлення системи безпеки
  Кіберзлочинці постійно створюють і вдосконалюють різноманітні модифікації шкідливого ПЗ. Kaspersky Lab оновлює бази набагато частіше за решту постачальників систем безпеки. Крім того, ми застосовуємо сучасні технології безпеки, щоб значно підвищити рівень виявлення загроз. Оптимізація розміру оновлень дозволяє зменшити навантаження на корпоративну мережу, не перешкоджаючи виконанню інших завдань.

  Захист від новітніх і складних загроз
  Коли у світі з’являється нова шкідлива програма, протягом перших годин вона є найнебезпечнішою. Спеціалісти Kaspersky Lab постійно вдосконалюють технології та засоби аналізу загроз «нульового часу», щоб забезпечити захист організацій навіть від найвитонченіших нових загроз.

  Виявлення підозрілої поведінки
  Коли програма запускається у корпоративній мережі, модуль «Моніторинг системи» відстежує її активність. У разі виявлення підозрілої поведінки модуль автоматично блокує програму. Крім того, «Моніторинг системи» веде динамічний журнал операційної системи, реєстру та інших операцій, здійснюючи автоматичне відкочування дій, виконаних шкідливою програмою до її блокування.

  Автоматичний захист від експлойтів
  Наша інноваційна технологія автоматичного захисту від експлойтів (AEP) не дозволяє шкідливому ПЗ використовувати уразливості в операційних системах або програмах, що працюють у мережі. AEP відстежує роботу програм, які найчастіше стають жертвами шкідливого ПЗ, – Adobe Reader, Internet Explorer, Microsoft Office, Java і багатьох інших, – щоб забезпечити додатковий рівень моніторингу безпеки та захисту від невідомих загроз.

  Запобігання хакерським атакам
  Дії деяких програм, які не є шкідливими, часто мають досить загрозливий характер. Як правило, такі дії рекомендовано забороняти. Наша система запобігання вторгненням (HIPS) обмежує дії програми на робочих місцях відповідно до рівня довіри, призначеного програмі. Система HIPS працює разом із персональним мережевим екраном на рівні програм, обмежуючи їх мережеву активність.

  Блокування мережевих атак
  Технологія захисту від мережевих атак відстежує підозрілі дії у корпоративній мережі й дозволяє заздалегідь установити сценарій реагування на підозрілу поведінку.

  Інтеграція з хмарою для підвищення рівня безпеки
  Мільйони користувачів дають згоду на збір даних про підозрілу активність на своїх комп'ютерах через хмарну мережу безпеки Kaspersky Security Network (KSN). Завдяки такій інформації ваша організація отримує посилений захист від найновіших шкідливих програм. Такі дані, що надходять у режимі реального часу, дозволяють швидко реагувати на нові загрози та зменшують імовірність хибно-позитивних спрацьовувань.

  *Набір доступних функцій залежить від платформи (Windows, Linux чи Mac).

 • Захист файлових серверів

  Безпека мультиплатформних середовищ
  Наша відзначена нагородами технологія захищає файлові сервери, що працюють під керуванням Windows, Linux і FreeBSD. Оптимізовані процеси сканування справляють мінімальний вплив на продуктивність роботи серверів. Окрім захисту кластерних серверів, забезпечується захист термінальних серверів Microsoft і Citrix.

  Стабільний і надійний захист
  Автоматичний перезапуск компонентів продукту в разі примусового завершення його роботи або програмного збою забезпечує стабільність системи захисту, а система діагностики дозволяє встановити причину збою.

  Зручність керування
  Кожна хвилина, витрачена на адміністрування та створення звітів, – це час, який можна було присвятити стратегічно важливим справам. Тому ми розробили централізовану консоль для керування безпекою файлових серверів, робочих станцій і мобільних пристроїв. Консоль забезпечує прості у використанні засоби адміністрування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, детальну інформацію про стан захисту файлових серверів. Гнучке налаштування параметрів сканування та формування звітів дає змогу ефективно керувати безпекою файлових серверів.

 • Системне адміністрування

  Усунення відомих уразливостей
  Рішення Kaspersky Lab сканує всю мережу для виявлення уразливостей у програмах або операційних системах, де не інстальовано необхідні виправлення. Для виявлених уразливостей можна автоматично призначати пріоритети, а також налаштувати автоматичну інсталяцію виправлень і оновлень. Рішення Kaspersky Lab розповсюджує виправлення швидше, ніж більшість аналогічних рішень, а отже, швидше усуває уразливості.

  Облік апаратного і програмного забезпечення
  Усі пристрої і програми в мережі автоматично виявляються і фіксуються в реєстрі обладнання і реєстрі програмного забезпечення. Реєстр апаратного забезпечення містить детальну інформацію про кожний пристрій, а реєстр програмного забезпечення дозволяє контролювати використання програм і блокувати неавторизовані програми. У рішенні також реалізовано можливість автоматичного виявлення гостьових пристроїв, що підключаються до мережі, із наданням їм прав доступу без ризику для корпоративних систем і даних.

  Оптимізація поширення програм
  Розгортання ПЗ можна виконувати за запитом адміністратора чи запланувати на неробочий час. У деяких інсталяційних програмах можна встановлювати додаткові параметри для налаштування програмного пакета, що інсталюється. Використання захищених віддалених підключень до будь-якого робочого столу або клієнтського комп'ютера допомагає швидко усувати неполадки, а механізм авторизації виключає несанкціонований віддалений доступ. Усі операції, що виконуються під час сеансу віддаленого доступу, заносяться до журналу для перевірки й аудиту.

  Автоматизація та оптимізація розгортання ОС
  Рішення Kaspersky Lab дає можливість централізувати та автоматизувати процеси створення, зберігання і копіювання захищених образів систем. Образи зберігаються у спеціальному сховищі, й до них завжди можна отримати доступ під час розгортання. Розгортати образи на клієнтських робочих станціях можна або, як і раніше, за допомогою серверів віддаленого завантаження (PXE), або за допомогою власних інструментів Kaspersky Lab. Надсилаючи комп’ютерам сигнали Wake-on-LAN, можна автоматично поширювати образи в неробочий час. Також підтримується інтерфейс UEFI.

  Скорочення трафіку в разі віддаленої інсталяції
  Якщо потрібно інсталювати програмне забезпечення або виправлення на комп'ютери віддаленого офісу, одна з локальних робочих станцій може виступати агентом оновлення для всього офісу, таким чином зменшуючи обсяг трафіку та знижуючи навантаження на корпоративну мережу.

  Інтеграція із системами SIEM
  Системи керування даними та інцидентами безпеки (SIEM) відіграють важливу роль у моніторингу корпоративних систем у режимі реального часу. Рішення Kaspersky Lab підтримує інтеграцію із двома популярними продуктами SIEM: HP ArcSight та IBM QRadar.

 • Шифрування конфіденційної інформації

  Надійне шифрування
  Застосування алгоритму AES забезпечує надійне шифрування конфіденційної інформації. У разі втрати або крадіжки файлів або систем неавторизовані користувачі не зможуть отримати доступ до зашифрованих даних.

  Інтеграція для зручності керування
  Більшість продуктів для шифрування інших виробників не інтегровано з рішеннями з IT-безпеки. На відміну від них, технології шифрування Kaspersky Lab є компонентом єдиного рішення, створеного всередині компанії на власній технологічній базі. Це спрощує застосування параметрів шифрування у рамках тих самих політик, які діють для захисту від шкідливого ПЗ, контролю робочого місця та інших технологій IT-безпеки.

  Повне шифрування диска і шифрування на рівні файлів
  Технологія повного шифрування диска (FDE) працює на рівні фізичних секторів диска, забезпечуючи стійкість, порівнянну з апаратним шифруванням, і спрощуючи застосування стратегії одночасного шифрування всіх даних. Шифрування на рівні файлів (FLE) забезпечує захищений обмін даними в межах мережі. З метою підвищення рівня безпеки відразу після шифрування файлу вихідні незашифровані дані можна видалити з жорсткого диска.

  Шифрування даних на знімних носіях
  Щоб захистити дані, які копіюються на знімні пристрої, функція шифрування знімних носіїв здійснює як пофайлове, так і повне шифрування диска.

  Шифрування в портативному режимі
  Якщо потрібно передати конфіденційні дані електронною поштою, через Інтернет або на знімному пристрої, можна легко створити зашифровані, захищені паролем пакети файлів і папок, що самостійно розпаковуються. Спеціальний портативний режим для шифрування файлів і папок на знімних носіях забезпечує безпечну передачу даних навіть на ті комп'ютери, де не інстальовано рішення Kaspersky Endpoint Security для Windows.

  Одноразова авторизація і підтримка смарт-карт і токенів
  Одноразова авторизація означає, що користувачеві достатньо лише ввімкнути комп'ютер і ввести свої ім'я та пароль, щоб отримати доступ до Windows і водночас – до всіх зашифрованих даних на жорсткому диску комп'ютера. При цьому процес шифрування й розшифрування даних відбувається практично непомітно для користувача, не відволікаючи його від роботи. Також підтримується двофакторна аутентифікація за допомогою смарт-карт і токенів.

  Підтримка інструкцій Intel AES-NI та інших можливостей
  Підтримка набору інструкцій Intel AES-NI дозволяє швидше здійснювати шифрування і дешифрування даних на багатьох системах із процесорами Intel і AMD*. Технологія повного шифрування диска Kaspersky Lab також підтримує системи на платформі UEFI. Крім того, підтримуються клавіатури, що не відповідають стандарту QWERTY.

  *Підтримуються не всі процесори.

 • Безпека мобільних пристроїв*

  Надійний захист мобільних пристроїв
  Поєднання передових технологій забезпечує захист мобільних пристроїв від відомих і новітніх загроз. Система антифішингу захищає від веб-сайтів, які намагаються вкрасти інформацію або ідентифікаційні дані, а антиспам-технології фільтрують небажані виклики та повідомлення.
  Інструменти контролю з можливістю гнучкого налаштування блокують запуск неавторизованих програм і обмежують доступ до потенційно небезпечних веб-сайтів. Крім того, у разі виявлення випадків несанкціонованого перепрошиття такі пристрої блокуються.

  Зберігання корпоративних даних окремо від особистих
  Наша технологія дозволяє налаштовувати на кожному пристрої спеціальні контейнери для розміщення в них необхідних для роботи програм. Корпоративні програми зберігаються в контейнерах, які цілком відокремлені від особистих даних користувача. До всіх даних у контейнерах можна застосовувати шифрування, а також заборонити копіювання даних за межі контейнера. Крім того, перед запуском програм із контейнера можна додатково подавати запит на дозвіл користувача. Якщо співробітник залишає організацію, віддалено керована функція вибіркового очищення дає змогу видалити корпоративний контейнер зі збереженням особистих даних і параметрів пристрою.

  Підтримка поширених платформ MDM
  Розширені можливості керування мобільними пристроями (Mobile Device Management, MDM) дозволяють легко застосовувати групові та персональні політики MDM до пристроїв Microsoft Exchange ActiveSync і iOS MDM за допомогою єдиної консолі адміністрування. Підтримка Samsung KNOX дає можливість керувати різноманітними параметрами пристроїв Samsung.

  Блокування, очищення і пошук загублених пристроїв
  Віддалено керовані функції безпеки допомагають захистити корпоративні дані на загублених пристроях. Адміністратори й користувачі можуть заблокувати такий пристрій, видалити корпоративні дані та визначити місцезнаходження пристрою. Якщо викрадач замінить SIM-карту в пристрої, технологія відстеження SIM-карти надішле вам новий телефонний номер, і ви зможете скористатися функціями захисту від крадіжки. Підтримка служби Google Cloud Messaging (GCM) гарантує своєчасне отримання телефонами Android команд для захисту від крадіжки.

  Портал самообслуговування
  Спеціальний портал самообслуговування спрощує включення особистих мобільних пристроїв до корпоративної мережі. Крім того, портал надає користувачам віддалений доступ до основних функцій захисту від крадіжки. У разі втрати пристрою користувачі можуть швидко вжити заходів для зменшення ризику втрати даних, не збільшуючи навантаження на IT-адміністраторів.

  Зниження навантаження на IT-служби
  Єдина централізована консоль дозволяє керувати мобільними пристроями та їх безпекою, спрощуючи узгоджене застосування політик на різних мобільних платформах. Крім того, веб-консоль дозволяє керувати мобільними й іншими пристроями та їх безпекою з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету.

  * На деяких із підтримуваних мобільних платформ (Android, iOS і Windows Phone) доступні не всі функції.

 • Контроль програм, пристроїв і веб-ресурсів

  Динамічні білі списки
  Функцію контролю програм доповнює служба динамічних білих списків Kaspersky Lab. До цих списків включено поширені програми, які, за оцінкою Kaspersky Lab, є безпечними для використання. Наразі Kaspersky Lab – це єдина компанія із власним підрозділом, що складає білі списки. Цей підрозділ відповідає за відстеження всіх процесів, пов'язаних із білими списками, а також за постійне оновлення даних про безпечні програми, що містяться у базі даних білих списків. Оскільки Kaspersky Lab розповсюджує оновлення білих списків через хмару (за допомогою Kaspersky Security Network), ви отримуєте переваги завдяки використанню найактуальніших білих списків.
  Крім того, підтримується режим, що дозволяє налаштувати політику в тестовому середовищі та переконатися в її працездатності перед застосуванням або оновленням режиму «Стандартна заборона» в реальних умовах.

  Контроль підключення пристроїв
  Контроль пристроїв дозволяє легко визначити пристрої, яким дозволено доступ до корпоративної мережі. Можна налаштувати обмеження за часом доби, географічним місцезнаходженням або типом пристрою. Також можна інтегрувати політики зі службою Active Directory для глибшого адміністрування. IT-адміністратори можуть застосовувати маски, створюючи правила Контролю пристроїв для простого внесення декількох пристроїв до білого списку.

  Контроль доступу до Інтернету
  Веб-Контроль дозволяє налаштовувати політики доступу до Інтернету та відстежувати його використання співробітниками компанії. Можна забороняти, обмежувати чи дозволяти доступ користувачів до певних веб-сайтів або їх категорій (онлайнові ігри, соціальні мережі, азартні ігри тощо). Обмеження, що діють відповідно до часу й географічного місцезнаходження, можна інтегрувати зі службою Active Directory для спрощення адміністрування та створення політик.

 • Централізоване керування

  Керування всіма функціями з єдиної консолі
  Рішення Kaspersky Endpoint Security for business - ADVANCED містить єдину консоль керування Kaspersky Security Center, яка забезпечує моніторинг роботи захисних рішень Kaspersky Lab, що використовуються в мережі, й дозволяє керувати ними. Kaspersky Security Center спрощує процеси створення політик безпеки, розповсюдження оновлень і моніторингу стану захисту в мультиплатформних мережах, значно спрощуючи керування IT-безпекою.

  Розподіл обов'язків між адміністраторами
  Розмежування прав адміністраторів по ролях допомагає розподілити обов'язки щодо керування безпекою і системами між декількома адміністраторами. Наприклад, один адміністратор буде відповідати за безпеку робочих місць, контроль робочого місця та безпеку мобільних пристроїв, а інший – за шифрування даних і всі функції системного адміністрування. Консоль Kaspersky Security Center можна легко налаштувати так, щоб кожен адміністратор мав доступ лише до тих інструментів і тієї інформації, які потрібні для виконання його обов'язків.

  Високий рівень інтеграції
  Тісна інтеграція технологій дозволяє створювати продукти, що забезпечують підвищену безпеку, продуктивність і зручність керування. Тому всі рішення Kaspersky Lab розробляються на власній технологічній базі, за якої проблеми із сумісністю неможливі. Клієнт отримує повністю інтегровані технології безпеки, спільне використання яких посилює захист IT-інфраструктури, а централізоване керування заощаджує час і ресурси.

Рішення Kaspersky Endpoint Security for business - ADVANCED складається з таких програм:

Щоб отримати додаткові відомості про кожну програму, включно із системними вимогами, натисніть відповідний елемент списку.

Виберіть захист, який підійде саме вам

Порівняння захисних рішень Kaspersky Lab

 
CORE

SELECT

ADVANCED

TOTAL
  Захист окремих
вузлів мережі
Робочі станції -
 
 
       
Захист від шкідливого ПЗ
?
 

Технології антивірусної перевірки Kaspersky Lab працюють на різних рівнях операційної системи, ефективно видаляючи шкідливе ПЗ. Хмарна мережа безпеки Kaspersky Security Network (KSN) захищає користувачів від нових загроз у режимі реального часу.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows, Mac OS X, Linux

   
Мережевий екран
?
 

Удосконалений мережевий екран захищає робочі місця від мережевих загроз за допомогою контролю вхідного та вихідного трафіку за такими параметрами, як номери портів, IP-адреси, програми, які генерують трафік тощо. Завдяки попередньо запровадженим правилам для понад 250 найпоширеніших програм можна значно заощадити час під час налаштування мережевого екрана.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows, Mac OS X, Linux

   
Контроль програм, пристроїв і веб-контроль
?
 

Технології контролю програм і пристроїв, а також веб-контролю Kaspersky Lab забезпечують вищий рівень безпеки даних і систем. Вони дають змогу IT-підрозділу без проблем контролювати використання співробітниками програм, Інтернету та знімних пристроїв.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

     
Шифрування даних
?
 

Захист цінних корпоративних даних у разі викрадення або втрати пристрою, на якому вони зберігаються. Для цього можна використовувати як повне шифрування диска, так і шифрування окремих файлів і папок – за допомогою алгоритму Advanced Encryption Standard (AES).

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Файлові сервери
?
 

Поєднання інноваційних «хмарних» і класичних антивірусних технологій забезпечує надійний захист файлових серверів від наявних і нових загроз. Завдяки підтримці різних платформ продукт забезпечує багаторівневий захист файлових серверів у сучасних гетерогенних мережах, у яких використовуються операційні системи (наприклад Windows і Linux).

Підтримувані платформи: Microsoft Windows Server, Linux, Unix

           
Мобільні пристрої +           Kaspersky Security
for Mobile
Захист
?
 

Kaspersky Security for Mobile забезпечує ефективний захист завдяки поєднанню сигнатурних, проактивних і хмарних технологій захисту. Рішення працює у фоновому режимі та має мінімальний вплив на продуктивність. Засоби захисту мобільних пристроїв містять також інструменти контролю програм, функціонал Анти-Крадія та роздільного зберігання корпоративних й особистих даних на пристрої.

Підтримувані платформи: iOS, Android, Windows Phone.

     
Керування (MDM)
?
 

Можливості керування мобільними пристроями (Mobile Device Management) полегшують налаштування параметрів безпеки мобільних робочих місць і подальше розгортання необхідних засобів на пристроях користувачів за допомогою SMS, повідомлень електронної пошти або через комп’ютери користувачів. Також можна контролювати доступ до корпоративних даних незахищених пристроїв.

Підтримувані платформи: iOS, Android, Windows Phone.

     
Системне адміністрування +           Kaspersky Systems
Managment
Розгортання ОС і програм
?
 

Просте централізоване створення, зберігання, копіювання і розгортання образів систем дозволяє забезпечити ефективну інсталяцію систем з оптимальними параметрами безпеки. Ідеально підходить для міграції на Microsoft® Windows® 8. Завдяки віддаленому розгортанню ПЗ за розкладом або вручну навантаження на мережу є мінімальним.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Керування ліцензіями
?
 

Урахування того, яке саме програмне забезпечення використовується у вашій IT-інфраструктурі, дає змогу оптимізувати витрати на ліцензування та виявляти користувачів, які не дотримуються вимог. У разі розгортання за допомогою засобів системного адміністрування Kaspersky Lab можна вказати ПЗ, дозволене для інсталяції та використання, а також обмежити кількість ліцензій.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Моніторинг уразливостей
?
 

Перевірка апаратного та програмного забезпечення на уразливості, яку можна запустити, натиснувши клавішу миші, здійснюється по декількох базах уразливостей. Ви можете визначити, які з виявлених уразливостей потребують негайної уваги, а для яких інсталяцію виправлень можна відкласти на кінець робочого дня.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Керування інсталяцією виправлень
?
 

На інсталяцію виправлень (патчів) у корпоративній IT-інфраструктурі може знадобитися декілька днів. Рішення Kaspersky Lab дає змогу впоратися з цим завданням набагато швидше. Продукт ідентифікує уразливості, які можуть бути використані зловмисниками, та дає змогу вказати, які уразливості потрібно усунути насамперед, а які можна закрити по завершенню робочого дня. Визначення пріоритетів допомагає адміністраторам ефективно використовувати свій час, приділяючи більше уваги підвищенню рівня безпеки.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Контроль доступу до мережі (NAC)
?
 

Можливість створити політику для гостей, які підключаються до корпоративної мережі. Гостьові пристрої (включно з мобільними) автоматично розпізнаються та переспрямовуються на корпоративний портал, на якому користувачі вводять видані їм ідентифікаційні паролі та отримують доступ до дозволених вами ресурсів.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Сервери спільної роботи
?
 

"Захист всієї системи серверів SharePoint, включно із front-end-сервером, SQL-сервером, серверами програм й індексування, пошуковим сервером тощо. Політики документообігу дають змогу запобігти зберіганню файлів із неналежним контентом.

Підтримувані платформи: Microsoft SharePoint Server.

          Kaspersky Security
for Collaboration
Поштові сервери
?
 

Перевірка електронних повідомлень і документів на поштових серверах і серверах спільної роботи на базі популярних поштових платформ. Інтелектуальні технології фільтрації небажаних електронних повідомлень (спаму) дають змогу значно зменшити обсяг вхідного трафіку.

Підтримувані платформи: Microsoft Exchange Server, Linux Mail Server

          Kaspersky Security
for Mail Server
Інтернет-шлюзи
?
 

Шкідливі та потенційно небезпечні програми автоматично видаляються з потоку даних, що передаються через протоколи HTTP, HTTPS, FTP, POP3 і SMTP (залежно від використовуваної платформи). Технології оптимізації роботи програм, масштабованість і підтримка сучасних апаратних платформ дають змогу використовувати продукт у великих організаціях зі значним обсягом трафіку.

Підтримувані платформи: Microsoft ISA\TMG Server, Linux SQUID або будь-який ICAP-compatible Proxy.

          Kaspersky Security
for Internet Gateway
Віртуальна інфраструктура
?
 

Спеціально виділений віртуальний пристрій безпеки (virtual security appliance) надає централізований захист для всіх ВМ, розміщених на хост-сервері. Інтеграція із хмарною мережею безпеки Kaspersky Security Network забезпечує швидку реакцію на нові загрози та надійний захист від загроз «нульового дня».

Підтримувані платформи: VMware ESXi, Citrix XenServer і Microsofr Hyper-V.

          Kaspersky Security
for Virtualization
  CORE SELECT ADVANCED TOTAL    
  Придбати
онлайн
Спробувати Придбати
у партнера
Придбати
онлайн
Спробувати Придбати
у партнера
Придбати
онлайн
Спробувати Придбати
у партнера
Придбати
у партнера
   

Дополнительная информация

ТОП-3 незалежних тестів

Kaspersky Security for business. Технології в дії

Шифрування як інструмент захисту даних

У 2015 році продукти Kaspersky Lab для захисту робочих місць і мобільних пристроїв взяли участь у 94 незалежних тестах і оглядах. У 60 випадку вони зайняли перше місце і 77 разів увійшли до трійки кращих (ТОП-3).

З нашого огляду ви дізнаєтеся: Які види кібератак найнебезпечніші? Що таке проактивний, реактивний та інтелектуальний захист? Як продукти Kaspersky Lab виявляють і блокують відомі, невідомі та складні загрози?

Із відео ви дізнаєтеся, як захистити цінні дані від цільових шкідливих атак, а також забезпечити їхню цілісність у випадку втрати або крадіжки пристрою.

Kaspersky Security for Mobile

Контроль і захист робочих місць

Розширені засоби керування ІТ-інфраструктурою

Багаторівневий захист, керування і контроль мобільних робочих місць

Дізнайтеся, наскільки важливо використовувати додаткові інструменти для захисту підприємства, які дозволяють забезпечити повний контроль робочих місць у складі корпоративної мережі, при цьому не зменшуючи її продуктивність.

Дізнайтеся про інструменти, які дають змогу усунути ризики інформаційної безпеки та спростити керування складною корпоративною ІТ-інфраструктурою.

Не впевнені у виборі захисного рішення?