Kaspersky Endpoint Security for business CORE

Захист робочих станцій і ноутбуків із єдиного центру керування

 • Антивірусний захист комп'ютерів Windows, Linux і Mac
 • Централізований контроль з єдиної консолі керування

Щодня спеціалісти Kaspersky Lab обробляють понад 325 тисяч нових шкідливих програм. За таких умов будь-якій організації потрібне ефективне рішення для захисту від шкідливого ПЗ. Kaspersky Endpoint Security for business - CORE містить передові інструменти для боротьби зі шкідливим ПЗ і низку унікальних технологій безпеки, що дає змогу забезпечити додатковий рівень захисту. Технологія багаторівневого захисту Kaspersky Lab захищає організації від усіх видів шкідливого ПЗ, включно з комплексними таргетованими атаками, а єдина консоль керування забезпечує просте та ефективне керування системою захисту.

 • Надійний захист від шкідливого ПЗ

  Поєднання сигнатурних методів виявлення, евристичного аналізу та хмарних технологій у Kaspersky Endpoint Security for business - CORE забезпечує високий рівень виявлення загроз і захист корпоративної мережі від новітніх шкідливих програм і хакерських атак.

 • Швидке розгортання і централізоване керування

  Рішення Kaspersky Endpoint Security for business - CORE постачається заздалегідь налаштованим, що дозволяє забезпечити захист системи і даних відразу після інсталяції. Також разом із рішенням постачається централізована консоль керування Kaspersky Security Center, яка надає усю інформацію про всі технології Kaspersky Lab для захисту робочих місць, що діють у корпоративній мережі, й дозволяє керувати ними за допомогою єдиної прозорої панелі.

 • Масштабування системи безпеки без розгортання нового рішення

  У міру змінення вимог до безпеки можна легко перейти на продукт Kaspersky Endpoint Security for business наступного рівня або на продукт Kaspersky Total Security for business. Для отримання доступу до додаткових функцій іншого рівня достатньо ввести новий ліцензійний ключ. Оскільки консоль Kaspersky Security Center використовується для керування всіма технологіями захисту робочих місць Kaspersky Lab, керування залишається централізованим і користувачу не потрібно витрачати час на опанування нових інтерфейсів.

Kaspersky Endpoint Security for business - CORE надійно захищає IT-інфраструктуру вашого бізнесу від шкідливого програмного забезпечення і дозволяє зменшити навантаження на IT-департамент, оскільки пропонує оптимізовані інструменти керування захистом.

 • Захист робочих станцій*

  Багаторівневий захист
  В останній версії антивірусного ядра Kaspersky Lab сигнатурні методи захисту поєднуються з евристичним аналізом, проактивним захистом і хмарними технологіями, що дозволяє захистити організацію від відомих, новітніх і комплексних загроз. Захист поширюється на робочі станції та ноутбуки Mac, Linux і Windows.

  Ефективне оновлення системи безпеки
  Кіберзлочинці постійно створюють і вдосконалюють різноманітні модифікації шкідливого ПЗ. Kaspersky Lab оновлює бази набагато частіше за решту постачальників систем безпеки. Крім того, ми застосовуємо сучасні технології захисту від шкідливого ПЗ, щоб значно підвищити рівень виявлення загроз. Оптимізація розміру оновлень дозволяє зменшити навантаження на корпоративну мережу, не перешкоджаючи виконанню інших завдань.

  Захист від невідомих загроз 
  Коли у світі з’являється нова шкідлива програма, протягом перших годин вона є найнебезпечнішою. Спеціалісти Kaspersky Lab постійно вдосконалюють технології та засоби аналізу загроз «нульового часу», щоб забезпечити захист організацій навіть від найвитонченіших нових загроз.

  Виявлення підозрілої поведінки
  Коли програма запускається у корпоративній мережі, модуль Моніторинг системи відстежує її активність. У разі виявлення підозрілої поведінки модуль автоматично блокує програму. Крім того, Моніторинг системи веде динамічний журнал операційної системи, реєстру та інших операцій, здійснюючи автоматичне відкочування дій, виконаних шкідливою програмою до її блокування.

  Автоматичний захист від експлойтів
  Наша інноваційна технологія автоматичного захисту від експлойтів (AEP) не дозволяє шкідливому ПЗ використовувати уразливості в операційних системах або програмах, що працюють у мережі. AEP відстежує роботу програм, які найчастіше стають жертвами шкідливого ПЗ, – Adobe Reader, Internet Explorer, Microsoft Office, Java і багатьох інших – для забезпечення додаткового рівня моніторингу безпеки і захисту від невідомих загроз.

  Запобігання хакерським атакам
  Дії деяких програм, які не є шкідливими, часто мають досить загрозливий характер. Як правило, такі дії рекомендовано забороняти. Наша система запобігання вторгненням (HIPS) обмежує дії програми на робочих місцях відповідно до рівня довіри, призначеного програмі. Система HIPS працює разом із персональним мережевим екраном на рівні програм, обмежуючи їх мережеву активність.

  Блокування мережевих атак
  Технологія захисту від мережевих атак відстежує підозрілі дії у корпоративній мережі й дозволяє заздалегідь установити сценарій реагування на підозрілу поведінку.

  Інтеграція з хмарою для підвищення рівня безпеки
  Мільйони користувачів дають згоду на збір даних про підозрілу активність на своїх комп'ютерах через хмарну мережу безпеки Kaspersky Security Network (KSN). Завдяки такій інформації ваша організація отримує посилений захист від найновіших шкідливих програм. Такі дані, що надходять у режимі реального часу, дозволяють швидко реагувати на нові загрози та зменшують імовірність хибно-позитивних спрацьовувань.

  *Набір доступних функцій залежить від платформи (Windows, Linux чи Mac).

 • Централізоване керування

  Керування всіма функціями з єдиної консолі
  Рішення Kaspersky Endpoint Security for business - CORE містить єдину консоль керування Kaspersky Security Center, яка забезпечує моніторинг роботи захисних рішень Kaspersky Lab, що використовуються в мережі, й дозволяє керувати ними. Kaspersky Security Center спрощує процеси створення політик безпеки, розповсюдження оновлень і моніторингу стану захисту в мультиплатформних мережах, значно спрощуючи керування IT-безпекою.

  Ефективне використання IT-ресурсів
  У міру змінення вимог до безпеки, коли для захисту додаткових сегментів мережі потрібні інші захисні рішення Kaspersky Lab, усіма такими технологіями, як і раніше, можна керувати через Kaspersky Security Center. Тому рішення для IT-безпеки можна розширювати, забезпечуючи захист файлових серверів, мобільних пристроїв, віртуальних машин та інших систем, зберігаючи зручність керування за допомогою єдиної прозорої панелі.

Рішення Kaspersky Endpoint Security for business - CORE складається з таких програм:

Щоб отримати додаткові відомості про кожну програму, включно із системними вимогами, натисніть відповідний елемент списку.

Виберіть захист, який підійде саме вам

Порівняння захисних рішень Kaspersky Lab

 
CORE

SELECT

ADVANCED

TOTAL
  Захист окремих
вузлів мережі
Робочі станції -
 
 
       
Захист від шкідливого ПЗ
?
 

Технології антивірусної перевірки Kaspersky Lab працюють на різних рівнях операційної системи, ефективно видаляючи шкідливе ПЗ. Хмарна мережа безпеки Kaspersky Security Network (KSN) захищає користувачів від нових загроз у режимі реального часу.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows, Mac OS X, Linux

   
Мережевий екран
?
 

Удосконалений мережевий екран захищає робочі місця від мережевих загроз за допомогою контролю вхідного та вихідного трафіку за такими параметрами, як номери портів, IP-адреси, програми, які генерують трафік тощо. Завдяки попередньо запровадженим правилам для понад 250 найпоширеніших програм можна значно заощадити час під час налаштування мережевого екрана.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows, Mac OS X, Linux

   
Контроль програм, пристроїв і веб-контроль
?
 

Технології контролю програм і пристроїв, а також веб-контролю Kaspersky Lab забезпечують вищий рівень безпеки даних і систем. Вони дають змогу IT-підрозділу без проблем контролювати використання співробітниками програм, Інтернету та знімних пристроїв.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

     
Шифрування даних
?
 

Захист цінних корпоративних даних у разі викрадення або втрати пристрою, на якому вони зберігаються. Для цього можна використовувати як повне шифрування диска, так і шифрування окремих файлів і папок – за допомогою алгоритму Advanced Encryption Standard (AES).

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Файлові сервери
?
 

Поєднання інноваційних «хмарних» і класичних антивірусних технологій забезпечує надійний захист файлових серверів від наявних і нових загроз. Завдяки підтримці різних платформ продукт забезпечує багаторівневий захист файлових серверів у сучасних гетерогенних мережах, у яких використовуються операційні системи (наприклад Windows і Linux).

Підтримувані платформи: Microsoft Windows Server, Linux, Unix

           
Мобільні пристрої +           Kaspersky Security
for Mobile
Захист
?
 

Kaspersky Security for Mobile забезпечує ефективний захист завдяки поєднанню сигнатурних, проактивних і хмарних технологій захисту. Рішення працює у фоновому режимі та має мінімальний вплив на продуктивність. Засоби захисту мобільних пристроїв містять також інструменти контролю програм, функціонал Анти-Крадія та роздільного зберігання корпоративних й особистих даних на пристрої.

Підтримувані платформи: iOS, Android, Windows Phone.

     
Керування (MDM)
?
 

Можливості керування мобільними пристроями (Mobile Device Management) полегшують налаштування параметрів безпеки мобільних робочих місць і подальше розгортання необхідних засобів на пристроях користувачів за допомогою SMS, повідомлень електронної пошти або через комп’ютери користувачів. Також можна контролювати доступ до корпоративних даних незахищених пристроїв.

Підтримувані платформи: iOS, Android, Windows Phone.

     
Системне адміністрування +           Kaspersky Systems
Managment
Розгортання ОС і програм
?
 

Просте централізоване створення, зберігання, копіювання і розгортання образів систем дозволяє забезпечити ефективну інсталяцію систем з оптимальними параметрами безпеки. Ідеально підходить для міграції на Microsoft® Windows® 8. Завдяки віддаленому розгортанню ПЗ за розкладом або вручну навантаження на мережу є мінімальним.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Керування ліцензіями
?
 

Урахування того, яке саме програмне забезпечення використовується у вашій IT-інфраструктурі, дає змогу оптимізувати витрати на ліцензування та виявляти користувачів, які не дотримуються вимог. У разі розгортання за допомогою засобів системного адміністрування Kaspersky Lab можна вказати ПЗ, дозволене для інсталяції та використання, а також обмежити кількість ліцензій.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Моніторинг уразливостей
?
 

Перевірка апаратного та програмного забезпечення на уразливості, яку можна запустити, натиснувши клавішу миші, здійснюється по декількох базах уразливостей. Ви можете визначити, які з виявлених уразливостей потребують негайної уваги, а для яких інсталяцію виправлень можна відкласти на кінець робочого дня.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Керування інсталяцією виправлень
?
 

На інсталяцію виправлень (патчів) у корпоративній IT-інфраструктурі може знадобитися декілька днів. Рішення Kaspersky Lab дає змогу впоратися з цим завданням набагато швидше. Продукт ідентифікує уразливості, які можуть бути використані зловмисниками, та дає змогу вказати, які уразливості потрібно усунути насамперед, а які можна закрити по завершенню робочого дня. Визначення пріоритетів допомагає адміністраторам ефективно використовувати свій час, приділяючи більше уваги підвищенню рівня безпеки.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Контроль доступу до мережі (NAC)
?
 

Можливість створити політику для гостей, які підключаються до корпоративної мережі. Гостьові пристрої (включно з мобільними) автоматично розпізнаються та переспрямовуються на корпоративний портал, на якому користувачі вводять видані їм ідентифікаційні паролі та отримують доступ до дозволених вами ресурсів.

Підтримувані платформи: Microsoft Windows

       
Сервери спільної роботи
?
 

"Захист всієї системи серверів SharePoint, включно із front-end-сервером, SQL-сервером, серверами програм й індексування, пошуковим сервером тощо. Політики документообігу дають змогу запобігти зберіганню файлів із неналежним контентом.

Підтримувані платформи: Microsoft SharePoint Server.

          Kaspersky Security
for Collaboration
Поштові сервери
?
 

Перевірка електронних повідомлень і документів на поштових серверах і серверах спільної роботи на базі популярних поштових платформ. Інтелектуальні технології фільтрації небажаних електронних повідомлень (спаму) дають змогу значно зменшити обсяг вхідного трафіку.

Підтримувані платформи: Microsoft Exchange Server, Linux Mail Server

          Kaspersky Security
for Mail Server
Інтернет-шлюзи
?
 

Шкідливі та потенційно небезпечні програми автоматично видаляються з потоку даних, що передаються через протоколи HTTP, HTTPS, FTP, POP3 і SMTP (залежно від використовуваної платформи). Технології оптимізації роботи програм, масштабованість і підтримка сучасних апаратних платформ дають змогу використовувати продукт у великих організаціях зі значним обсягом трафіку.

Підтримувані платформи: Microsoft ISA\TMG Server, Linux SQUID або будь-який ICAP-compatible Proxy.

          Kaspersky Security
for Internet Gateway
Віртуальна інфраструктура
?
 

Спеціально виділений віртуальний пристрій безпеки (virtual security appliance) надає централізований захист для всіх ВМ, розміщених на хост-сервері. Інтеграція із хмарною мережею безпеки Kaspersky Security Network забезпечує швидку реакцію на нові загрози та надійний захист від загроз «нульового дня».

Підтримувані платформи: VMware ESXi, Citrix XenServer і Microsofr Hyper-V.

          Kaspersky Security
for Virtualization
  CORE SELECT ADVANCED TOTAL    
  Придбати
онлайн
Спробувати Придбати
у партнера
Придбати
онлайн
Спробувати Придбати
у партнера
Придбати
онлайн
Спробувати Придбати
у партнера
Придбати
у партнера
   

Додаткова інформація

ТОП-3 незалежних тестів

Kaspersky Security for business. Технології в дії

У 2015 році продукти Kaspersky Lab для захисту робочих місць і мобільних пристроїв взяли участь у 94 незалежних тестах і оглядах. У 60 випадку вони зайняли перше місце і 77 разів увійшли до трійки кращих (ТОП-3).

З нашого огляду ви дізнаєтеся: Які види кібератак найнебезпечніші? Що таке проактивний, реактивний та інтелектуальний захист? Як продукти Kaspersky Lab виявляють і блокують відомі, невідомі та складні загрози?

Не впевнені у виборі захисного рішення?