Kaspersky Internet Security
для всіх пристроїв 2016


Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв – це надійне та зручне рішення для захисту вашого життя в Інтернеті.

  • Оптимальний набір захисних функцій
  • Безпека ваших грошових коштів в Інтернеті
  • Захист дітей в Інтернеті на будь-якому пристрої
  • Конфіденційність особи й захист спілкування
  • Керування захистом усієї родини

БЕЗПЕКА
Захистіть ваше життя в Інтернеті
В Інтернеті ви займаєтеся безліччю цікавих і важливих справ, зокрема працюєте та відпочиваєте, отримуєте нові знання та зустрічаєте нових друзів. Усе це варто того, щоб потурбуватися про захист і безпеку свого життя в Інтернеті.
WINDOWS, MAC та ANDROID
На якому б пристрої ви не користувалися Інтернетом, ви завжди будете надійно захищені. Крім того, якщо ви втратите смартфон або планшет, його можна знайти завдяки геолокаційним сервісам у складі антивірусу для Android.
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Захистіть себе від вторгнень у ваш приватний простір
Ніхто не має права отримувати доступ до ваших персональних даних і використовувати їх із корисливою метою. Захистіть себе від підглядання за вами через веб-камеру, збору інформації про вас в Інтернеті та шахрайства.
ГРОШОВІ КОШТИ
Захистіть свої фінансові дані*
Платежі в Інтернет-крамницях і на сайтах послуг, Інтернет-банкінг – це найважливіше, що потрібно захищати в Інтернеті, оскільки у цих операціях беруть участь ваші реальні гроші. Відкриваючи сторінки платежів у спеціальному захищеному режимі, ви можете бути впевнені у безпеці ваших коштів.
ДІТИ
Допоможіть своїм дітям безпечно пізнавати світ
Важливо знати, чим займаються діти в Інтернеті та скільки часу вони проводять перед екраном. Шахраї та інший кримінал, відвідування невідповідних сайтів, Інтернет-шахрайство – дуже складно своєчасно виявити, якщо у вашої дитини проблеми. З новими технологіями для захисту дітей ви зможете захистити їх від небезпек Інтернету.
ШВИДКІСТЬ РОБОТИ
Отримайте потужний захист без уповільнення роботи системи
Використовуйте Інтернет на повну швидкість, наші технології не сповільнюють його роботу, оскільки всі перевірки виконуються у фоновому режимі, а оновлення баз і програми надходять в у дуже маленькій кількості.
ЗРУЧНІСТЬ І ПРОСТОТА
Тримайте безпеку вашого життя під контролем
Тепер у вас є спеціальний обліковий запис для організації захисту: підключення того чи іншого пристрою до ліцензії, керування захистом на комп'ютерах рідних, керування смартфоном і планшетом. Усе це ви можете робити в своєму Особистому кабінеті на порталі My Kaspersky.